Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-20, 21:47   #3576
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak ten mój nie stracił, a z rok odczekał na swoja kolej Otwarty mam od miesiąca i widzę, że się szybko zużywa. To nawet dobrze bo w kolejce następne czekają



No widzisz nie wszystko dla każdego Ja biorę poprawkę, że mini wersje czasem szybciej podsychają, a 3 miesiąc zaraz minie jak otwarłam, ale raczej od początku trochę się sypie pod oko. Akurat dziś mi się nie odbił, ale też upału nie było. Idole też miałam pełnowymiarowy, o i tego miałam w użyciu długo Szkoda mi było go wywalić bo niby się kończył, ale jednak tuszował



Ja mam swój kalendarz w zapasach Co tam zaglądam to mi się przypomina "no tak jeszcze to mam" Ale oglądanie nowinek i gazetek promocyjnych jest silniejsze Muszę być silna
Ja mój od razu otworzyłam i niestety po dłuższym używaniu przestał chłodzić. Magia prysnęła[emoji85]🤣 Ale nadal go lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam kiedys, maski to nie, ale to typowy mat, moze wysuszac i wygladac troche plasko.
O, czyli jest szansa, że mi się nos nie będzie wyświecał[emoji4]
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że miałam ich wszystkie retionole i retinale, wiem że już nigdy do nich nie wrócę... a super tanie nie są - ten 1% kosztuje koło 250zł
z tańszych opcji mogę polecić serum i krem z retinolem z loreal
https://www.rossmann.pl/Produkt/Seru...ml,366328,9225
https://www.rossmann.pl/Produkt/Krem...ml,390619,9223

z droższych paulas choice, drunk elephant, medik8, nie wiem jak the inkey czy the ordinary ale też mają sporo opcji

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



Dziękuję, ja się leczę właśnie finasterydami, minoksidilem doustnie i w płynie A palma odpada ze względu na anty
The Ordinary bardzo lubię i właśnie w planach miałam testowanie Basiclab, ale widzę, że muszę się porządnie zastanowić...

Dziękuję za polecajki[emoji8] Zaraz zerkam[emoji847]
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja serdecznie polecam Vitabelle (tabletki do łykania), naprawdę widać po niej efekty. I tanie to jest. Ma super skład. Poleciłam już dwóm koleżankom i też zadowolone.
No i kosmetyki z rokitnikiem.




No wiadomo
Kurcze u mnie on jest na początku bardzo mokry i mi lekko skleja i właśnie wolę go za chwilę, jak lekko mniej jest mokry




Ja miałam kiedyś kilka próbek i byłam zadowolona. Lubię dobre krycie z wtapianiem się i wyglądem naturalnym, a jednak kryjącym, efekt satynowy. On takie jest. Nie kupiłam, bo nie odmładzał mnie o dekadę i nie robił efektu wow tylko było ok
Właśnie, próbki. Muszę zobaczyć czy jakiejś nie mam. Jakieś takie dziwne chciejstwo mi się na niego uruchomiło. Jesień mnie dopada czy co[emoji85]🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując