Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zatrzymywanie wody w organizmie - jak temu zapobiec?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 17:57   #54
lipstick_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: zatrzymywanie wody w organizmie

Dziewczyny,
zrobię offtopa ale no trudno.
Czy wy nie boicie się tak po tyle lat brać te antykoncepty? przecież to przynosi więcej szkody niż pozytku. Po odstawieniu latami potem trzeba się męczyć skutkami ubocznymi i to niebagatelnymi :/ ostatnio czytałam że babka brała 15 lat i po tym zmarła.
A lekarze tak chętnie je przypisują bo to są umowy z koncernami, a potem sobie za wypisane recepty jeżdzą na wycieczki.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
od serca to raczej nierownomierne, nasilone po jednej stronie. przy zapaleniu zyl glebokich tez sa ogromne obrzeki, nie da sie chodzic- przezylam to. generalnie od zatrzymanej wody mozna wazyc 2x wiecej, jezeli przyczyna jest powazna chorobba
aha, to ja nie mam aż tak poważnie. nie ważę drugie tyle nie mam aż takich obrżeków. kilka żylaczków które daja o sobie znać na poteżne upały oraz w trakcie okresu bolą. Ale nogi nie są bardzo obrzęknięte. W takim razie współczuję.
lipstick_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując