Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczepionka na Covid 19 koronawirus - opinie, doświadczenia, informacje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-26, 14:00   #2760
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Szczepionka na Covid 19 koronawirus - opinie, doświadczenia, informacje

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jeśli teraz szczupły ma większe szanse dostać przeszczep niż gruby, to w takim razie jestem w pełni usatysfakcjonowana.
No sama waga to nie jest jedyny czynnik, bo ktoś może być szczupły, ale w znacznie gorszej kondycji zdrowotnej niż osoba z nadwagą. Bo na przykład daje w żyłę, pali fajki i zapija alko. Ale waga (plus ryzyko towarzyszących chorób) też wpływa na pozycję na takiej liście.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;89091407]Gdzie ten paraliz?

Nie wiem jak w Polsce, w Niemczech paralizu nie ma, spory procent lozek jest wolny i to mimo zamykania szpitali i zmniejszania ilosci lozek.[/QUOTE]W Polsce jest odczuwalny, nie miałam kontroli (poważną choroba przewlekła) już od kilku miesięcy, bo oddział przejęty na COVID i lekarze tej specjalności pilnują nieszczepionych.
Nie, nie mogę iść do innego szpitala, jestem w leczeniu, które niewiele jednostek w tym kraju prowadzi.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując