Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 16:00   #80
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Były jest zaręczony a ja wciąż coś do niego czuje.

Podsumujmy:
Narzeczona jedzie pomóc rodzicom wrzucać drewno, prawdopodobnie na opał. Jaśnie pan, jak widać, pracą fizyczną delikatnych rączek nie pokala, niech fizycznie pracuje kobieta i starsi od niego ludzie, swoją drogą jego przyszła rodzina. Poza tym, zaplanował inaczej niedzielę - narzeczona zasuwa, a on w ramach urozmaicenia życia zaplanował sobie dymanko z kołem ratunkowym, które wg niego już czeka w pogotowiu.
Autorka bardzo dobrze zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę, ale udaje że nie widzi w tym niczego złego. Za dobrą monetę przyjmuje jego wytłumaczenie, że zdjęcie w majtkach to tylko "hehehe żart" oraz plan spotkania się z nim za plecami narzeczonej (jedynie praca w poniedziałek jest przeszkodą). I w związku z tym, mimo że nie dostała żadnej odpowiedzi (choć facet jasno dał do zrozumienia, że nic głębszego do niej nie czuje i nie zamierza z nią być) nie zamierza kontynuować rozmów żeby chłopak przypadkiem nie poczuł się naciskany.... Chore.

Wiesz Autorko, dla mnie jesteś taką cichociemną cwaniarą, która ryje pod cudzym związkiem, jednocześnie udając, że absolutnie nie wie o co chodzi. Tyle postów jest w tym wątku sprowadzających się w zasadzie do tego samego, nie mówiąc już o tym, że nie trzeba być specjalnie rozgarniętym, żeby wiedzieć, że takie gierki z zaręczonym facetem, wysyłanie sobie rozbieranych zdjęć, umawianie się za plecami narzeczonej jest zwyczajnie obrzydliwe. I to niezależnie od dorabiania tej żenującej historii płaszczyka historii wielkiej przyjaźni i głębokiego zaufania, byle tylko nie musieć stawić czoła prawdzie kim naprawdę się jest.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując