Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-17, 14:42   #82
sepulveda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez taisa26 Pokaż wiadomość
czy ktos jest w stanie mi powiedziec cos o salonie luiise na kilińskiego? i o panu łukaszu chce sie tam wybrac... mysle ze bede zadowolona.. a wy jak myslicie?
Byłam u P. Łukasza jakiś czas temu. Uważam, że jest bardzo dobrym fachowcem, nie miałam najmniejszych zastrzeżeń co do techniki zrobienia lekkich refleksów na brązie - to były naprawdę łagodnie rozświetlające całość refleksy, a nie jasne pasemka wykrojone jak spod linijki, z jakimi zdarzało mi się wychodzić od fryzjera, mimo, że prosiłam o refleksy. Dzięki temu odrost przez kilka miesięcy w ogóle nie był widoczny. Jedyne zastrzeżenie jakie miałam to chciałam, aby całość była trochę jaśniejsza - miałam farbowane wszystkie włosy i oczekiwałam jasnego do średniego brązu, a wyszedł raczej ciemny brąz, mimo, że mówiłam na początku, że chcę odrobinę jaśniejsze niż w chwili przyjścia do salonu - po wyjściu miałam jeszcze ciemniejsze niż wcześniej. Poza tym bardzo dobrze podciął włosy i fajnie je wymodelował. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko o tych kilka tonów jaśniejszych włosów, bo w zbyt ciemnych wyglądam trochę smutno. Ale i tak ogólnie uważam, że to jeden z lepszych fryzjerów z jakim miałam do czynienia.
sepulveda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując