Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LISTOPAD - Gdzie na wczasy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-17, 08:19   #5
Pheandra
Raczkowanie
 
Avatar Pheandra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraina mlekiem i miodem płynąca ... mazowsze
Wiadomości: 320
Dot.: LISTOPAD - Gdzie na wczasy?

Cytat:
Napisane przez miodzia9 Pokaż wiadomość
A no właśnie.. i ja się zastanawiałam dlaczego te wczasy w bardziej znanych biurach są dostępne po 2 tygodnie, jak 2 dni trzeba na lot przeznaczyć. W podróż samolotem wybieram się dopiero pierwszy raz, także jestem troszkę nieobeznana w tym temacie.
Ale znalazłam wczasy z super pogodą która mnie szczególnie interesuje - kierunek Kenia na 8dni. Był ktoś tam? Jak wrażenia? Bo prawie wszystkie opinie jakie czytałam to każdemu oczy się świeciły z zachwytu

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A do Tajlandii to pewnie już na 2 tygodnie trzeba jechać?
W znanych biurach są też oferty tygodniowe ... tu np masz Itakę

http://www.traveligo.pl/hotel/Tajlan...l?d=2012-11-02

Co do Kenii, ja nie byłam ale znajoma z mężem w podróż poślubną tam polecieli i nie byli zbytnio zadowoleni. Podobało im się tylko Safari w Parku Narodowym Tsavo. Coś co trzeba przeżyć choć raz w życiu. Plaże też są ładne ale nagabywanie tamtejszych na każdym kroku jest podobno nie do zniesienia. Plaże hotelowe są oddzielone od morza i chodzi strażnik pilnujący spokoju turystów ale żeby wejść do morza trzeba opuścić tą strefę bezpieczeństwa i komfortu psychicznego^^
__________________
Pheandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując