Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie zmiany życiowe w pandemii....?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-23, 13:43   #11
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 129
Dot.: Wielkie zmiany życiowe w pandemii....?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88722797]nie zapominaj ze jak opuscisz uk to wrazie gdybys zmienila zdanie mozesz miec powazny problem z powrotem
tez mieszkam w uk i nie mam problemow z niezyczliwoscia czy "zamknietymi sercami"
ale rozumiem ze mozesz miec inne odczucia wszystko zalezy z kim sie na codzien zadajesz i jak bardzo wsiaknelas w srodowisko ktore cie otacza.
ja tu zostaje na ta chwile ,moze sie przeniose do hiszpanii na emeryturze ;-)
mysle ze w czasie pandemii uk naprawde okazalo duze wsparcie ludziom ktorzy nie mogli pracowac nie wiem czy zdecydowalabym sie na wyprowadzke do innego kraju w obecnej sytuacji ,jest to dosyc ryzykowne nie wiadomo czy wkrotce nie zacznie sie nowa fala czy ludzie nowo zatrudnieni w tych krajach ktorych planujesz wyjechac beda mieli zapewniona pomoc od panstwa ?czy ci ktorzy dopiero zaczeli prace wrazie problemow beda mogli ja utrzymac itp
poczekalaby jeszcze rok czy dwa az sie sytuacja unormuje[/QUOTE]

Dzieki Kochana! Wlasnie tego sie boje...ze w czasach pandemii taki ruch jest okropnie ryzykowny...

Przeprowadzka do nowego kraju to bardzo duze przedsiewziecie... i bez pandemii, a w pandemii to jeszcze wieksze ryzyko.

Moze rzeczywiscie warto poczekac 1-2 lata. A w tym czasie robic research, odkladac kase na przeprowadzke, rozeznac sie. Moze pojechac na wakacje tam gdzie potencjalnie chce sie byc... i zrobic rozpoznanie terenu.

Tak jak pisalam wczesciej mnie dobija to miasteczko starych ludzi. Tu nie ma zadnej energii. Tylko sie do grobu polozyc.

Moze rzeczywiscie zrobic taka zmiane ze inne wieksze miasto w UK na razie.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Miasteczko ze średnia wieku 80 w żadnym kraju na świecie nie brzmi jak dobra opcja. Tez mieszkam w UK, bardzo sobie chwale życie tutaj czy to pod wzgledem społecznym czy możliwości zawodowe. W czasie pandemii postanowiłam się przebranżowić kompletnie, myśle ze ten kraj bardzo sprzyja takim decyzjom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie...

Nie mieszkalam w innych miejscach w UK wiec moze mam male porownanie...

Moze poprostu ... tu gdzie jestem jest tak beznadziejnie, i tu nie pasuje! Dlatego tak sie czuje.

Wiec pierwsza mysl: wyjechac z Anglii. Ale moze na ten moment powinnam pomyslec o wiekszym miescie w UK.
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując