Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 06:43   #24
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

ktoś dołącza do porannej kawki?


Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Jaki tu ruch
Pochwalcie się, jak tam mija dzień? U mnie ćwiczenia zaliczone: chwilę hantle i godzina orbitreka. Jutro napiszę, czy udało mi się nie jeść przed snem.
za trening
Ja po pracy planowałam siłownię, ale chcieliśmy skorzystać z pięknej pogody i pojechaliśmy na działkę trochę popracować. Na razie jest tam niezły sajgon, jest bardzo zarośnięta drzewami i różnymi krzewami, planujemy w przyszłości wynająć ekipę do wykarczowania tego wszystkiego ale na razie mamy radochę z pracy "na swoim" Tak więc siłowni nie było ale miałam trening z siekierą, maczetą i noszeniem krzaczorów. Niejeden crossfitowiec by wymiekł


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj leniwie, bo tylko spacery. Dziś będzie podobnie, a jutro pole dance. Od przyszłego tygodnia dzielnie wracam na siłkę - ten tydzień poświęciłam na oswojenie się z pourlopową rzeczywistością. Ale jadłam w limicie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Spacer to też forma aktywności zawsze to lepiej niż siedzieć na kanapie przed tv



Dajcie mi proszę jakies pomysły na posiłki do pracy, bo ciężko u mnie z weną twórczą ostatnio
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując