Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 10:05   #3459
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jestem dziś po kolejnym badaniu usg, rok temu usg było prawidłowe.niedawno temu wykonany rezonans wskazywał na powiększenie wątroby a ponowne dziś usg nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Duży związek szwankującej wątroby przepisywałem zapachom. Przykład, odżywiamy się produktami zawierającymi siarczany i siarkę + przerost bakteryjny tj.sibio wodorowe i w rezultacie mamy siarkowodór. Na względzie należy mieć ze gazy jelitowe tez są wchłaniane do krwiobiegu czyt. wydalane kolejno przez płuca. Jeśli watroba nie działa prawidłowo to nie filtruje tych toksyn i się organizm zatruwa. Wczoraj najadłem się laysow nie śmierdze ale mam burze w jelitach. Czytałem ze rowniez zaburzenia jelitowe lub niedrożność powodują zapach kalu z ust. U mnie kiedys często pojawiał się siarczek dimetylu zwłaszcza w syt. Stresowych cos okropnego, ale jednocześnie przy tym pojawiało się dziwne uczucie z okolicy raz żołądka a dwa jelita w okolicach wątroby. Tak jakbym czuł ze się cos uwolniło. Moje jelita są obolałe i zagazowane. Czasami leżąc na plecach uciekam brzuch i odczuwam duży ból w miejscu gdzie jest zastawka kretniczo katnicza. Ma ona za zadanie zatrzymywanie płynnej treści jelitowej z jelita grubego do cienkiego i gdy szwankuje tez może się won z ust pojawić. Tak czy siak może tez to ibs i znerwicowane jelita. Pozostaje jeszcze kolonoskopia , badania z krwi na clostridium, homocysteina, b12, kwas foliowy i TMAU duży stres z tym ostatnim a mając na względzie czas oczekiwania to cos gorszego niż najgorszy egzamin. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Jeszcze jedno. Enzymy TMAU są dostępne widziałem na jakiejś stronie w USA , koszt ok 500 USD. Kiedys nawet pisałem lecz mail pozostał bez odzewu. Na zagranicznych forach podobnej treści tez padały pytania czy ktoś już tego próbował lecz nie wypowiedział się nikt kto by enzym zarzyl.
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując