Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy - cz. V
Wątek: Psy - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-24, 08:53   #3741
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Kalioope Pokaż wiadomość
Słuchajcie kupiłam Purizona bo ma dobry skład i cenowo też jest względny ale... kupy są mega duże. Czy to za dużo białka? Wcześniej jadła Ariona i kupy były dużo mniejsze, jaśniejsze i robiła rzadziej (w sensie czasowo). Do tego nie mogę dawać jej żadnych smaczków bo ma później rozwolnienie. No oprócz kości wędzonych takich dużych bo je uwielbia i nic jej po nich nie jest. Dziś na wieczornym spacerze zobaczyłam, że 'początkowa kupa' jest ok a później rozwolnienie i nie wiedziałam po czym a później przypomniałam sobie, że jak wieczorem ćwiczyłyśmy to dostała w nagrodę parę paseczków piesi suszonej (z kaczki chyba)... Co mogę spróbować dawać w nagrodę? Jaką karmę polecacie? Sama już nie wiem.
to znaczy, ze karma się niezbyt dobrze przyswaja. patrząc na skład to szału nie ma, może po prostu jej nie służy.
a w poprzednim domu co jadła? bo jak wytrzymywała tyle godzin bez załatwiania się to chyba normalne kupy miała?

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Właśnie u nas raczej tak nie jest, bo już kilka razy zostaliśmy gdzieś skierowani. A to na usg do innych gabinetów za czasów jak masz wet nie miał, a to do dermatologa. Kiedyś konsultował przypadek mojego psa 600km od miejsca gdzie mieszkam, więc wiem że jak już nic nie wylapiemy to gdzieś tam mnie odesle, ale ja to wolę mieć wszystko sama pod kontrolą też i sama się szybciej skierować
no oby krople pomogły i nie było takiej potrzeby

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Tego jeszcze nie wiem, lubi gotowany drób, za żołądki z indyka chyba by się dała pokroić 😀
no to wykorzystuj to, co lubi, wsadź sobie w pięść parę żołądków, lekko zaciśnij i podstaw jej pod pyszczek, a potem czesz, póki będzie zajęta wydłubywaniem ich spomiędzy palców.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora