Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-21, 20:58   #1188
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr. n. med. (!!!) Krzysztof Gościniewicz, Katowice/Sosnowiec

Wiedząc, ze jestem pacjentka wysokiego ryzyka zatorowo-zawałowego zaproponował tabletki jego zdaniem „bezpieczne”. Kilka msc przyjmowania, wizyta kontrolna, miałam do lekarza dość duże zaufanie (jest bardzo sympatyczny i brzmi kompetentnie) ale zaniepokoił mnie brak zleconych badan-na wizycie powiedziałam, ze chciałabym mieć zrobione parametry krzepliwości i wątroby oraz ze zle czuje się po tabletkach. Usłyszałam;

ON NIE MOŻE I NIE MA UPRAWNIEŃ DO PRZEPISYWANIA TAKICH BADAN. Jak mam obawy to mam iść do rodzinnego (kolejny dzień wolny w pracy?) i on może takie badanie zlecić. Przyjął mnie w placówce w której wielokrotnie miałam zlecane przeróżne badania przez lekarzy ginekologów, nawet rtg klatki jak mnie kiedyś osłuchano na wizycie i lekarka doszła do wniosku ze nie ma co zwlekać tylko od razu z gabinetu zleciła badanie. Z tego co się dopytałam takie badania może zlecić każdy lekarz z PWZ, a on przepisując środki hormonalne ma taki zas... obowiązek.

Na komentarz ze zle się czuje rzucił tylko-odstawiamy czy zmieniamy? Chciałam zmienić, wiec lakonicznie zapytał: co ci wypisać?

Powiedziałam ze nie mam takiej wiedzy zeby doradzać coś lekarzowi.

„Ja tez nie hehe”

Po czym podał mi receptę na używany wcześniej środek.

Napisałam skargę wobec jego karygodnego zachowania a wam serdecznie odradzam wizytę u tego pana, choć kilka miesięcy temu byłam mu bardzo wdzięczna za empatię w obliczu poronienia które przeszłam.
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując