Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserowa -moje doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-22, 15:25   #7
Vivien
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

kamisol: wybacz, ale nie wiem z jakiej racji oskarżasz kogoś o kłamstwo, ja nie czuję się okłamana, deklaracja o 3-4 zabiegach została złożona po pierwszym zabiegu, kiedy można było ocenić jak laser na mnie zadziałał. Wcześniej zapowiadano mi, że zazwyczaj klientki poprzestają na 5 zabiegach, o czym również pisałam.

Efekty mam takie, że mogłabym nawet poprzestać na drugim zabiegu i byłabym zadowolona, jak mówiłam na czwarty nastawiam się tylko dlatego, że chcę poszerzyć depilowany obszar.

Pisałam wyraźnie, że to oparzenie wynikało z mojego niewłaściwego przygotowania do zabiegu, przy kolejnym nie popełniłam już takiego błędu i nie było najmniejszego nawet śladu.

Rozumiem, że u Was w Londynie macie perfekcyjne settingi, maintanance (nawiasem mówiąc "maintenance", no ale ja się nie znam, ja jestem tylko z Polski) i jesteście the best, ale please, nie obrażaj ludzi, których nie znasz wydając opinię na temat efektów ich pracy, których nie widziałaś.