Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysplazja małego stopnia - CIN I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 12:47   #24
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez gosjama Pokaż wiadomość
Witaj,
Przede wszystkim nie panikuj. Niestety wiele kobiet ma podobne problemy. Podobno HPV to wirus którym jest zarażone wiele kobiet. Najważniejsze że jesteś pod opieką lekarza. Cin 1 to dysplazja małego stopnia. Podobno organizm jest w stanie sam ją zwalczyć - tak powiedział mój lekarz. Pobranie wycinków miałam robione w znieczuleniu ogólnym. Bałam się okropnie bo boję się szpitala. Po zabiegu pojechałam do domu. Nie ma się czego bać. To bardzo ważne badanie. A którą masz grupę cytologii? W najgorszym razie jeżeli zmiana jest duża ale to jest Cin2 lub Cin3 wtedy skracają szyjkę. Podobno jest to zabieg niewielki inwazyjnie. Lekarz na pewno będzie miał na uwadze to że nie masz jeszcze dzieci i będzie wiedział co robić.
Głowa do góry. Ja też niestety mam CIN1 i próbuje wyleczyć stan zapalny - cytologia 3. Dostałam tabletki robione na zamówienie. Mam nadzieję że się wyleczę i zmiana Cin1 ustąpi. Ale wszystko się okaże po leczeniu. Nadżerki nigdy nie miałam ale leczy się ją lekami a jeżeli nie zadziałają to koleżanka miała laserem. Nic nie bolało i od kilku lat ma wszystko w porządku.
Poczekaj na wyniki
mi lekarz nic nie zalecił, żadnych leków tylko cytologia co pół roku, teraz w grudniu idę zrobić, miałam wtedy IIIgr, w badaniu histopatologicznym wyszlo ze cin I i hpv
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując