Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 20:06   #1503
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ale ona to wszystko wie [emoji846]
Jak nie mam pytań to nie pytam.
Jedynie bym spytała o swoje obowiązki i nigocjowala warunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A to jest takie oczywiste? pisała, ze to ta sama firma, a nie, ze dział. Jezu, jakbym miała ogarnąć jak w każdym dziale firmy w której pracuje jest z nadgodzinami i w jakich godzinach pracują... [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ja się boję jutro iść do pracy. Okazało się, że we wtorek zrobiłam coś i wysłałam 4 maile nie tak jak powinnam. Nie wiem czy to naprostowali pod moją nieobecność czy będę musiała się wszystkim tłumaczyć... No ale co zrobić. Przeproszę i zrobię to poprawnie.

A skąd się dowiedziałaś, ze coś było zle? To ze zrobiłaś zle wynika z tego, ze się pomyliłaś czy z tego, ze czegoś nie wiedziałaś?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość

No ciekawe co dalej. Ale będzie dziwnie wrócić do swojej starej firmy

E tam, może być dziwnie przez pierwszy tydzień, jak się wszyscy będą dziwić na Twój widok a poza tym polecam powroty do firmy, w której już się było (o ile powody odejścia nie były związane z sama firma), jest o wiele łatwiej i mniej stresująco [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
malootka jest offline Zgłoś do moderatora