Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anioł ..z rogami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-21, 21:03   #11
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Anioł ..z rogami

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ilona, wywal tego papierosa, ale to już !
Ja rozumiem, stylizacja itd, ale w innym wydaniu (a la Marlena Dietrich- czarna sukienka, długa rękawiczka, gładkie fale na włosach, lodowate spojrzenie spod pół przymkniętych powiek, kłąb dymu z papierosa w długiej cygaretce- wtedy tak, papieros jako element stylizacji by mi pewnie nie przeszkadzał)

Co do samego makijażu- oj, dostaniesz tym razem baty, bo wszystkie wiemy, że potrafisz lepiej. Piszesz, że użyłaś 3 kolorów cieni. Niestety, na zdjęciach zlały się w jedną szarość. A pokazywałaś już, że umiesz robić przejścia między kolorami, więc...
Do tego róż- gdzieś Ty go nałożyła? Nie wiem, jaki kolor miał w rzeczywistości, ale u mnie to ciepła brązowawa brzoskwinia, a oczy i usta w typowo zimnych odcieniach i mi się to trochę gryzie. A, doczytalam, że to mozaika brązująca. No to zdecydowanie mi nie pasuje. Ciepłe policzki i zimne usta i oczy? Nie w tym przypadku

Jednak- ogólnie nie jest tak źle Wyglądasz kobieco, choć rzeczywiście czerwone usta dodają lat (ale niestety, większości z nas). Gdyby jednak nie te kilka drobiazgów, o których pisałam wcześniej, byłby to całkiem ładny kobiecy look. I mogłoby mi się nawet bardzo podobać

Dziekuje
Byly 3 odcienie ale aparat tego nie zalapal
Nie roz to byl tylko mozaika brazujaca(zle w rozu wygladam)
Usta mialy zimny odcien(tryb "liscie w aparacie")




Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
nic wyjatkowego, normalny codzienny makeup...

fale wole lekko vardziej puszyste, takie oklaple mi zupelnie nie leza,..

sa zdjecia, kiedy papieros dodaje szyku, ale trzymany ustnikiem do twarzy, a nie odwrotnie... ew w momencie wydmuchiwania dymu mozna cyknac, jak sie ladnie obloczek ulozy. ale musi do stylistyki pasowac...
Nic dziekuje
Na codzien bym tak nie wyszla
A wlosy mi nie wyszly(chyba nie umiem zawinac albo mam za cienkie papiloty)
Od razu po zdjeciach widac ze nie pale


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Muszę się zgodzić z Franką.
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
dokładnie, popieram przedmówczynie
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
rrrau sexi
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Mnie również ten papieros razi.. bardziej zwraca on wagę niż sam makijaż.. wydaje mi sie, że te loki Cię postarzają i ta czerwona szminka.. moim zdaniem Ci nie pasuje.. a oczy? ja tam widzę niestety, ale tylko jeden kolorek.. taki jakiś szary..
Spokojnie nie pale
Nawet nie wiem jak sie go trzyma


Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Fuj. Nigdy nie pojmę dlaczego papieros w ręku (sic - niezapalony) stanowi dla niektórych stylizację... parodia!
Okropne.
Przykro mi, ale nie kupuję takiego looku.

Loki zaś zawodowe - a'la lata 20te, prawie jak wyciśnięta fala...
Loki wyszly starodawne ale inaczej nie umiem
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Ladny kobiecy makijazyk. Ale jedna rzecz nie podoba mi sie ten papieros w raczce, wiem ze to stylizacja, ale mnie razi w oczka
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie i kobieco wyglądasz w tym makijazu.Ale odrazu w oczy rzuciły mi się usta na tym zdjęciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1229859196
dolna warga wygląda na nieumalowaną do końca
Dziekuje
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując