Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyprawka dla niemowlaka, co kupiłyśmy, zamierzamy kupić, warto czy nie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 10:52   #3
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wyprawka dla niemowlaka, co kupiłyśmy, zamierzamy kupić, warto czy nie ?

Jestem mamą 1,5 rocznej panny, więc mogę coś doradzić co z całą pewnością się przyda.
- Do wanienki warto kupić plastikowy leżaczek. Kupiłam po kilku pierwszych kąpielach, łatwiej jest umyć dzieciaczka i ma się dwie wolne ręce.
- Aspirator do noska, Katarek najlepszy, te ustne nie usuwają połowy tego co zalega.
- Podkład nieprzemakalny pod materac.
- Od rożka lepszy otulacz, a jeśli już rożek to bez usztywnienia. W grubym sztywnym nie czuje się dziecka i może się wyślizgnąć, raz małą łapałam :/
- Nie robić zapasów pampersów, są spore szanse że nie będą maluchowi pasować. Osobiście na początek polecam białe Pampersa, są najdelikatniejsze a Dady jedynki bardzo często odparzają.

Artykuły higieniczne dla siebie i maluszka warto kupować od sprzedawców na allegro, są różni polecani i można kupić wszystko na raz taniej.
Koniecznie kupić już do szpitala maść z lanoliną, polecam tą z Ziaji.
Kosmetyki w aptece Gemini, też są tańsze.
Na ubranka polecam polować teraz na wyprzedażach, w H&M są naprawdę duże promocje na najmniejsze ubranka.
Fajne body bawełniane są w C&A w 5-pakach.
Nie polecam ubranek ze Smyka, Pepco. Zwykle jednorazówki :/
Nie polecam:
- Podkłady higieniczne Bella Mamma są beznadziejne, już lepsza zwykła lignina.
- Przewijaków firmy Klupś, nam się rozkleił po 2 miesiącach pod wpływem moczu.

Jak coś mi się przypomni to dopisze.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując