Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę mieć psa - pytania, problem z wyborem, jak się przygotować - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-06, 11:55   #1532
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Chcę mieć psa - pytania, problem z wyborem, jak się przygotować - WĄTEK ZBIORCZ

Hej wszystkim Przychodzę po radę.

Od dłuższego czasu zastanawiamy się z partnerem nad posiadaniem psa. Od ponad pół roku mieszkamy razem i uznaliśmy, że oboje bardzo tego pragniemy aby w mieszkaniu pojawił się piesek. Najlepiej szczeniak.
Mój partner miał już w swoim domu rodzinnym psa, ale ja nigdy nie posiadałam psiego pupila i mam masę obaw. Po pierwsze, że szczeniak zniszczy wiele rzeczy i mebli w nowym mieszkaniu, że będzie szczekał i płakał gdy będziemy poza domem. Ja pracuje do 14, mój partner do 17-18 więc 7 godzin piesek będzie musiał siedzieć sam.
Naprawdę bardzo zależy mi na szczeniaczku yorka (takiego psa miał mój partner) oboje czujemy, że byłaby to dla nas idealna rasa. Mamy małe mieszkanie i nie przepadamy za "psim zapachem" i gubieniem sierści. A Yorków te przypadłości nie dotyczą.
Nie wiem tylko jak pozbyć się moich obaw, że nie podołam, że coś będzie nie tak. To jednak mimo wszystko ogromna odpowiedzialność.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując