Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 08:18   #2812
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87161356]No to niestety na takie prawdziwe odpuszczenie nie mam rady...



Aga ale przesypiać noce w sensie, że od 20 do 6, czy po prostu żeby nie było tej przerwy? Myślę, że 9tygodni to jeszcze mało na taką nocną regulację. Macie zapalone światło w pokoju, gdzie śpi? Mój w grudniu kończy 4 lata a dalej więcej jest nocek gdzie są wędrówki do naszego łóżka niż takich, że śpi całą noc w swoim łóżku [emoji23]

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Wiesz moja skończyła 8 miesięcy i dalej noce to dramat, budzi się co dwie godziny czasem co godzinę, albo je albo ululalam i dalej śpi.
To chyba bardzo indywidualna cechą i nie ma reguły.Też mam oddzielne i są super, ale one były w pakiecie do wózka.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dzień dobry[emoji4]

Patryka, cudowne wieści [emoji8] wszystko będzie pięknie, zobaczysz [emoji4]Moi mają 20 miesięcy i jeszcze się nie zdarzyło żeby przespali całą noc [emoji24]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
To chyba mocni zależy od malucha [emoji6] moja ostatnio położona o 21 wstaje o 5.30 bądź kolo 7 na mleko i śpi do 9 [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
To dużo od dziecka zależy. Moja ma 14 tygodni i na początku budziła się 2 razy na karmienie teraz zazwyczaj sama ja budzę nad ranem żeby zjadła. Ale noce u nas zazwyczaj wyglądają tak że mała zasypia 20-21 i śpi do 5 wtedy na spiocha dostaje cyca i śpi dalej do 7-8.

Cześć dziewczyny, my dziś po szczepieniu. Płacz oczywiście był. Teraz to ja siedzę płacze i panikuje bo młoda przez miesiąc przybrała tylko 300g i musimy za 2 tygodnie iść skontrolować wagę, jak będzie nadal mało to będziemy szukać przyczyny..
A ja już w głowie mam ciągle tylko myśl że albo coś jej jest albo ja mam za mało mleka [emoji24]
Zdecydowanie dziś nie jest mój dzień [emoji24][emoji24][emoji24]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Hej!

Patryka oj juz myslimy nad urodzinami bo w mieszkaniu chyba wszystkich nie pomiescimy.. U Sylwii jak najvardziej wszystko w porządku.

Aga moja w tym okresie miala chyba dwie pobudki.nie przespala calej bocy bez pobudki na cyca. Dzisiaj praktycznie bon stop cyc w buzi więc ja sobie nie pospalam.

Kamila o jejkuuu. Trzymam kciuki za przyrost wagi Daguni.
To że budzi się na jedzenie to mnie nie dziwi, ale bardziej pytam o te przerwy, śpimy bez lampki. Mamy tylko taka delikatna do zmiany pampersa. On lubi się obudzić na jedzenie a później impreza. Śmianie, gaworzenie i tak z godzinę. A czasem jest tak że prześpi 5h ciągiem. A czasem co 2h się karmimy. Po prostu każda noc mamy inną. Wyspimy się chyba jak będzie miał 18 lat, zaczekam [emoji23]
Kamila, co do wagi to faktycznie niedużo przybrała, wiem że się martwisz. Na początek może spróbuj częściej nocą ją karmić, skoro na śpiocha lepiej jej idzie, zawsze to jedna porcja karmienia więcej.
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Hej.

Patryka w takim razie czekam na info kto u Ciebie mieszka



Dziewczyny mam problem, mloda od kilku dni ma sluz w kazdej kupie, ciągnie się. Dodatkowo czesciej wymiotuje, jest bardziej rozdrazniona no i wczoraj zrobiła zieloną kupe. Oczywiście przejrzałam internety i na kazdej stronie ze to może byc biegunka rotawirusowa. Oczywiście jutro dzwonie do lekarza sie zapisac aby sam ocenil, ale mi to pasuje do objawow.

Czy Wasze dzieci to miały? Szybko przechodzi no i czy to cos groźnego? Cholernie sie martwie no i jeszcze pisali ze czesto moze to byc przez alergie na białko mleka krowiego i laktoze, przyznam ze duzo ostatnio spożywałam tego alergenu i troche orzechów.

Ogólnie wczoraj byłamz nią na wazeniu i jest 4600 gram s 23.08 ważyła 3650 g wiec chyba dobrze przybiera.
Co do kupki, moja położna mówi że śluz jest normalny przy kp. Jeśli chodzi o biegunkę to ponoć jest wtedy kiedy w większości wsiąka w pampersa. Mój od początku robi rzadka kupkę. Ale jeśli u twojej taka to nowość to warto zgłosić się do lekarza. Daj znać jak się mała ma.

Dzień dobry, ale się opisałam [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aga019
Czas edycji: 2019-09-12 o 08:20
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora