Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 12:08   #718
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to nie jest przytyk do Ciebie ani do nikogo personalnie na tym forum...
każdy uważa, że ma cudowne dziecko, ale jakoś mamy cały wątek o odpieluszkowym zapaleniu mózgu, gdzie dzieci i ich rodzice są obgadywani że szok VI edycja już
czyli my możemy obgadywać 'madkę', którą widziałyśmy w sklepie czy na ulicy, ale nauczycielka jak koleżankom opowie o 'madce' z przedszkola to już najgorsza na świecie
Nie uważam, że mam idealne dziecko. Mi często brak cierpliwości więc i innym może brakować, kwestia tego, że wszystko ma swoje granice.
Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Kurczę, pochodzę ze wschodu, mam bliskich pracujących w szkole z oddziałami integracyjnymi w niedużym mieście. Dostanie pracy graniczy z cudem, zwłaszcza teraz, gdy zlikwidowali gimnazja. W tej konkretniej szkole, jak nauczyciel sobie nie radzi z uczniem, to przychodzi po rozwiązanie do dyrekcji - dodatkowa pomoc, szkolenie, skierowanie dziecka po orzeczenie, jeśli go nie ma, a jest taka potrzeba. Obgadywanie, że wariatka po mamusi czy cokolwiek innego jest zdrowo tępione, bo szkoła to nie miejsce na takie dywagacje. A co ludzie robia prywatnie, to już zależy od charakteru. Są i tacy z paskudnym
Dokładnie tak powinno być, ja mam dziecko z orzeczeniem i niestety to nie bywa, teraz trafiliśmy super. Wcześniej niestety wszystko było na pokaz, logopeda powinien brać dziecko na 30 minut i brał ale 4 dzieci na raz. Rehabilitant potrafił powiedzieć, że dzieci chore powinny szybciej umrzeć aby matki odpoczęły i odżyły. Owszem może mieć takie podejście, jego sprawa ale jednak takie teksty do matki niepełnosprawnego dziecka to przesada. Także wszystko jest kwestia placówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora