Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana porowatości z wysokiej na średnią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-28, 14:13   #7
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmiana porowatości z wysokiej na średnią

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Próbowałam ostatnio i ewidentnie nie, suszarka okropnie działa na moje włosy, nawet z chłodnym powiewem. Chyba się nie zaprzyjaźnimy, włosy o wiele gorsze niż spanie w mokrych. Druga sprawa, że włosy schną mi szybko, nawet bardzo szybko, zatem nie będę ich katować suszarką
Myślałam, że może miewasz podobnie jak ja z tym czasem schnięcia. Jak masz takie doświadczenia z suszarką to może rzeczywiście nie w tę stronę trzeba kombinować Myślę, że dobrze trafione b/s są w stanie najwięcej zmienić, może jakieś kuracje "plex" typu Olaplex, K18

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam nafty ( z tego co kojarzę miała brzydki zapach), ale może musiałabym spróbować ponownie, bo już baaardzo dawno nie używałam.
Taaak, wszystkie polskie nafty jakie kupowałam miały taki mocny zapach, taki rozpuszczalnik jakby. Ale na moje włosy nafta też działała dobrze. Pamiętam, że też lubiłam olejki do włosów Dabur Vatika, one chyba wszystkie są z domieszką nafty. I odżywki L'Oreala bazujące na nafcie, ale coraz mniej ich, obecnie chyba tylko Redken ma coś. Szkoda, bo Redken to trochę dla mnie zaporowe ceny
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując