Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-06, 21:30   #4983
Koyanskaya
Raczkowanie
 
Avatar Koyanskaya
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 215
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tenis ziemny, ale to trzeba umieć już jakoś odbijać, żeby gra polegała na bieganiu i uderzeniach, a nie aut i siatka cały czas Jeszcze z podobnych są squash i padel, może być łatwiej utrzymać piłkę w grze, bo są ściany.

Byłam kilka razy na siłowni u zdałam sobie sprawę, że część osób popełnia elementarne błędy podczas treningu. Dziwne, że ćwiczą, a nie zainteresują się, jak to robić. Jest mnóstwo kombinacji filmików jak robić poprawnie dane ćwiczenie, a jak absolutnie nie (to były moje ulubione na samym początku ćwiczeń). Czy tylko ja zwróciłam na to uwagę?
Tak, wiem, że na siłowni każdy powinien być zajęty sobą i nie patrzeć na innych, ale ja patrzyłam, żeby się też inspirować i motywować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki z pomysły, zapisuje

Tak, masz rację. Na siłowni są różne osoby tez, wiele osób impulsowo kupuje karnet i później nie wie co zrobić.
Idą ćwiczyć... Więc próbują.

I to się sprowadza do tego, że wzorce ruchowe, podstawowa anatomia i motoryka ruchu, korekcja wad postawy powinna być na wfie.
Ludzie nie mają takiej wiedzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Nordic walking! Minimum sprzętu, świetne cardio, można się zmęczyć.
O faktycznie! Zapisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koyanskaya jest offline Zgłoś do moderatora