Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja
Wątek: Aborcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-18, 13:47   #3211
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Aborcja

Cytat:
Napisane przez nanaa Pokaż wiadomość
Od psychologa usłyszałam, że jeśli przyszłam po przyzwolenie na zabójstwo to go nie dostanę....:coo l:
Dopóki nie znalazłam się w takiej sytuacji twierdziłam, że nie usunęłabym ciąży nawet powstałej w wyniku gwałtu, bo to przecież moje dziecko, za które jestem odpowiedzialna, które kochałabym od samego początku itp.
Teraz mi się zmieniło właśnie ze względu na tą odpowiedzialność. Co to za odpowiedzialność rodzić dziecko, któremu nie jest się w stanie zapewnić ani normalnej rodziny (może w przyszłości bym się z kimś związała, ale tego w tej chwili nie wiem) ani normalnych warunków finansowych. Może mniejszym złem jest usunąć dziecko póki nie jest zdolne do przemyśleń typu "dlaczego tata mnie nie chciał, widocznie jestem głupi, zły itp", niż dać życie, które nie będzie zbyt dobre. W razie czego ja będę żyła z depresją sama, nie będzie nią obarczone również dziecko.
wyslij mi jeszcze raz wczorajsza wiadomosc na priv bo widzialam ze dostalam ale nie moglam otworzyc
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora