Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-30, 17:40   #4982
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcia w płaszczu, który moim zdaniem jest mocno Baśniowy, ale za bardzo yin dla mnie. Teraz pisząc ten post pomyślałam, że warto pstryknąć fotkę też z pełnym zimowym uzbrojeniem, stąd też ta zmiana światła

Wstawiłam też zdjęcie gdzie mam nadzieję widać róż Rose Latte z Fenty (na tym zdjęciu, które zrobiłam w dzień w płaszczu też mam ten róż na sobie). Taka ciekawostka zrobiłam zdjęcie tylnim aparatem i różnica w kontraście zdjęcia i jakości jest ogromna (plus twarz większa ), a teoretycznie mam lepszy aparat przedni, dziwne nie znam się na tym kompletnie...

Co myślicie? Płaszcz do odsprzedania? Mam wrażenie, że tylko rozpięty jako tako wygląda...Załącznik 7783320Załącznik 7783321

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Płaszcz do odsprzedania [emoji17] ale czapkę masz fajną, to już coś.
Różu w ogóle nie widzę na tych zdjęciach. Tak mi teraz przyszło do głowy czy ty nie używasz różu zamiast bronzera?

Farfalla przeoczyłam twój wpis, sukienka jest ok. A na tej fotce ze szminka wyglądasz super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora