Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rodzice próbują na mnie wymusić kredyt
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-21, 15:02   #257
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Rodzice próbują na mnie wymusić kredyt

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
A ile czasu ten czlowiek bedzie to mieszkanie wynajmowal az do emerytury, a pozniej pojdzie pod most? Skad ktos ma wziac tyle gotowki aby go kupic? Nie rozumiem tak piszesz jakby ludzie mieli inna alternatywe. Nikt nie chce byc wiezniem, ale gdzies trzeba zyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam sie z tymi emeryturami. Inna sprawa, ze spolecznie u nas w Polsce wynajmowanie mieszkania jest traktowane jako okres przejsciowy.
Nawet rzadzacy wychodza z tego samego zalozenia. Tym samym jak bedziesz nawet niekoniecznie na emeryturze (mam znajomych ktorzy kolo 50 juz maja problem ze znalezieniem pracy mimo, ze cale zycie pracowali w korpo na dobrych stanowiskach) to nikt Ci nie pomoze
Ludzie, ktorzy wynajmuja dlugoterminowo sa czesto nawet przez spoleczenstwo traktowani protekcjonalnie.
W Polsce po prostu oplaca sie cos miec na wlasnosc
Nie ma kultury wynajmu, nie ma zasilku dla bezrobotnych jak stracisz prace, jak Ci sie powinie noga to Panstwo raczej tez ci nie pomoze w zaden sposob. Splacona nieruchomosc plus Twoje wlasne oszczrdnosci sa na ten moment w kraju takim jak Polska jedynym rodzajem zabezpieczenia chociazby na starosc.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując