Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-08, 23:13   #35
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
Mamnadzieje ze jakos pojdzie mi pasuje to bo mam dania takie jak lubie i nie musze sama tego pilnowac


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja kiedyś tam miałam z vitalia i bardzo mi się to podobało, ale teraz nijak nie mogę się wziąć za siebie, więcna siłę nie będę bo to bez sensu, trzeba się zmotywować

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Gawa- gratulacje 😁 jak Antek zaakceptowal siostre?

U nas tez byly choroby, ostatnio panowal wirus z goraczka. Oczywiscie mnie i Malwiny tez nie ominelo.

Oprocz tego jestem w ciazy😁😜

Malwina rosnie, gada jak najeta i to czasem takie madre rzeczy ze sie dziwimy skad ona takie rzeczy wie.😁
wow!!! super, gratulacje!
No właśnie, jak się czujesz?

Oj z tymi dzieciakami, strasznie śmieszne są czasami

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Katie gratuluję
który tydzień?

wspolczuje chorob. u nas Franek jakos sie trzyma. zs to mnie rozlozylo mam obustronne zapalenie gardla uszu i wezlow chlonnych... :/

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------


Neave sama przygotowujesz posilki? masz jakiś jadlospis??? ćwiczenia? napisz cos wiecej... prosze
o matko, ale się załatwiłaś... dobrze, że Franka ominęło

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Gawa---- gratulacje!!!!!

Katie----- gratulacje!!!!

U nas super- Adaś nie choruje tfu tfu. Gada coraz więcej i jest przekochany Oczywiście potrafi też pokazać mega histerie o byle co ale na szczęście nie często.
Mówisz, że Adaś sie już wychorował?to dobrze, a jak mu w żłobku?
Cudny jest i rzeczywiście podobny do ciebie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując