Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wolna wola istnieje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 15:35   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy wolna wola istnieje?

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Jasne, absolutna zgoda. I tym sie idealisci roznia od nie-idealistow - ja wierze w zmiane, wierze, ze swiat moze byc piekniejszym miejscem dla wszystkich, co wymaga wysilku - ktory ja zaczynam od siebie.

I oczywiscie mozesz oceniac, natomiast to czy Ty; 1. Oceniasz i nic nie robisz, 2. Starasz sie cos zmienic; jak najbardziej moze miec wplyw na zycie Twoje i Twoich bliskich.

W wielkim skrocie - byc moze kasa przeznaczone w NFZ na walke z chorobami powiazanymi z paleniem zostanie przeznaczona na cos innego, cos co bezposrednio dotknelo/dotknie Ciebie albo Twoja rodzine.

Inaczej. Właśnie staram się poprawić siebie i rozmawiać z najbliższymi.


Z obcymi ewentualnie na inne tematy, które moim zdaniem wymagają rozmowy.


Natomiast to, czy ktoś pali, czy nie i na co w efekcie go stać, a na co nie, to nie jest mój interes, nieważne, jak to przekażę obcej osobie to nie będzie moja sprawa nigdy i nie jestem ich księgową, żeby znać stan ich finansów. Więc nie mam ani wiedzy, ani prawa się wtrącać.


Więc oceniam z daleka w tym konkretnym przypadku. I nie konkretne osoby, bo takich nie znam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując