Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-27, 13:48   #1777
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A co jak ktoś nie zaliczy?
B dalej zero w większości spraw
haha, będzie powtarzać drugi rok od początku [emoji23]

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To świetnie że ma takie nastawienie oraz wspomnienia

No cóż.. Rodzic w szpitalu to temat rzeka. A mata to szpitalna czy swoją już macie?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Musimy mieć swoją. O 6 pobudka, bo oddzilaowa zaraz przyjdzie i nie może rodziców zobaczyć. Cyrk komedia.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Hejks! U nas bunt i placzki też są.. czasem da sobie wytlymwczyc i idzie na kompromis no ale nie zawsze np. Wczoraj przed wyjściem do żłobka koniecznie musiał wyjac moje śniadanie do pracy...nie ze ja mu nowe zrobię... też sobie tłumaczę jak MartaMagda ze uczy się życia ale nie zawsze mi to wychodzi i czasem wkurzona muszę wyjść no bo z łazienki jak nie chce się ubrać.. .to ostatnio jak wyszłam to zaczął wołać Mama, uspokoił się i wyszedł za mną golas z ubraniem w ręku no i mi się wtedy głupio robi bo nie chce zeby tak reagował bo ja jestem zła...wiexie o co mi chodzi?

Dzielna Jankowa Barankowa dziewczynka
U nas wczoraj 14 stopni jak wychodzilismy ze żłobka, w słońcu pewnie cieplej i mówię mu, że nie zakładamy czapki i komina, bo jest ciepło (rano miał, bo było 0 stopni). Oczywiście walka, że nie, on chce czapkę i koniec. To wracał jak bałwan opatulony, nie wytlumaczysz.

Moje reakcje są bardzo różne, zalezy od dnia i czy mamy czas [emoji6] od tłumaczenia, po wnerw, skończywszy na ja wychodzę [emoji23]. Wiem, że powinnam przy nim być, powiedzieć, że mamusia jest obok, że może się do mnie przytulić i takie tam, ale no nie zawsze mi wychodzi [emoji23].

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując