Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 14:12   #1778
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Cool Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A co jak ktoś nie zaliczy?
B dalej zero w większości spraw
pojecia nie mam moj nie musiał mowic nic.
zreszta i tak by nic nie powiedział/odpowiedział a mowi juz zdania...

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Oczywiście
Tylko nic powiedzieć nie chciała jak lekarka jej zadawała pytania. Ale wiedziałam, że tak będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
haha, będzie powtarzać drugi rok od początku [emoji23]

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Musimy mieć swoją. O 6 pobudka, bo oddzilaowa zaraz przyjdzie i nie może rodziców zobaczyć. Cyrk komedia.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

U nas wczoraj 14 stopni jak wychodzilismy ze żłobka, w słońcu pewnie cieplej i mówię mu, że nie zakładamy czapki i komina, bo jest ciepło (rano miał, bo było 0 stopni). Oczywiście walka, że nie, on chce czapkę i koniec. To wracał jak bałwan opatulony, nie wytlumaczysz.

Moje reakcje są bardzo różne, zalezy od dnia i czy mamy czas [emoji6] od tłumaczenia, po wnerw, skończywszy na ja wychodzę [emoji23]. Wiem, że powinnam przy nim być, powiedzieć, że mamusia jest obok, że może się do mnie przytulić i takie tam, ale no nie zawsze mi wychodzi [emoji23].

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
cyrk komedia


oo ja wychodze. wpadłam na to jak wychodzilismy ze zlobka i uznalam ze nie chcesz przejsc przez prog to mama wychodzi,,,,tyle co 2mw bok zeby zniknac z oczu..po 30-60s doszło do mnie ze to ja glupia nie on, doleciałam jak juz w polowie schodów był gowniak wracal do sali... a dodajmy ze sam po schodach nie chodzi.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując