Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-19, 15:50   #1984
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Mam nadzieję,że mi pomożecie.Mam wątpliwości co do tego czy jestem Jasnym lub Zgaszonym Latem , Wiosną czy SA.
1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Na pewno dobrze mi w kolorach jasnych,pomarańczowy i żółty sprawdzają się u mnie b.dobrze, niebieski i jasny fiolet- też. Brązowy tak,raczej ciepły; różowy -dobrze mi zarówno w jasnym , jak i ostrym różu. Niedobrze mi w czarnym , lepiej w zieleni typu limonka niż khaki.Dobrze mi w szarym, jeśli jest jasny.

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Niestety,w czerni wyglądam gorzej niż w jasnych kolorach. W bieli -lepiej,ale zdecydowanie lepiej gdy jest to odcień bardziej kremowy, ciepły.
3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Pasują mi kolory czyste, ale nie koniecznie wściekle intensywne.
4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Z kolorów zgaszonych dobrze mi w bardzo jasnym odcieniu szarego i w morskim. W zieleni zgaszonej wyglądam fatalnie.
5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne?


Właśnie nie jestem pewna-z czerwieni dobrze mi w takim odcieniu na granicy z pomarańczowym, ale i w bordowym; żółty- w ciepłym wariancie, niebieski- dobrze mi we wszystkich odcieniach ,poza takim ciemnym, szafirowym, zielony- ciepła wersja, róż ciepły i jasny, ale i malinowy.

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo?
Nie ubieram się tak, wolę bardziej jednolite zestawy, myślę,że bardziej pasują do mnie.





1. Jak się opalasz?

Na początku zaczerwieniona, potem skóra ma brzoskwiniowy odcień.

2. Kolor oczu

Niebieskie z odrobiną szarości, obramowanie b. jasny brąz.

3. Piegi
Nie mam wcale.

4. Cera
Blada, ale raczej taka ciepła, nie porcelanowa.Pasują mi podkłady o żółtawym odcieniu.

5. Naturalny kolor włosów
Blond, ciemniejszy zimą, jaśniejszy latem.Moje włosy mają popielaty odcień i złociste pasemka.

6. Kolor ust
Chyba koral
Obstawiałabym Jasną albo Ciepłą Wiosnę.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora