Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Południowa zima...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 01:37   #51
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Południowa zima...

Tu można obejrzeć http://sklep.beautyart.pl/?k=15 (warto zerknąć na kolorki a potem spojrzeć krytycznie na zawartość własnej szafy) i kupić zestawy sugerujące właściwe barwy jakie powinny stosować w swojej garderobie osoby należące do danego typu urody. Noszę się z zamiarem zakupu by mieć taki próbnik pod ręką w czasie sklepowych eskapad.Ale przyznam,że podobny zestaw ustaliłam sama metodą prób i błędów i jakoś instynktownie czułam w czym mi dobrze,miałam mało wpadek kolorystycznych. Co do brązów zimy mogą nosić cielisty, zimny jasny beż lub ciemny czekoladowy brąz tzw. odcień gorzkiej czekolady.Inne,żółtawe lub czerwonawe odcienie brązu sprawiają,że zima wygląda na chorobliwie bladą. Jak zima chce ubrać się jasno to lepsza biel lub jasny szary niż kremowa biel czy ecri-w tym wyglądamy mdło. No i w srebrze wyglądamy świetnie. Dotyczy to zarówno odzieży jak i biżuterii. Od złota zimy muszą się trzymać z daleka.Ja nie mam z tym problemu, szczerze złota nie lubię. A srebro gorąco polecam wszystkim zimom, nawet jeśli nie przywykłyście do biżuterii spróbujcie, srebrny naszyjnik lub obroża zawsze doda wam urody. A co do tego czy ktoś jest zimą dobrą wskazówką jest też mocne odcinanie się intensywnie białych białek oczu od tęczówki o zimnej barwie(odcienie błękitu) lub brązowej .Z tego co zauważyłam jest to cecha obu podtypów zimy.Mają tak i śnieżki i typy południowe (orientalne).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując