Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2021 [emoji16]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-17, 06:04   #175
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021 [emoji16]

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie coś bo zaraz zejdę na zawał ze strachu

Od tygodnia nie miałam praktycznie żadnych objawów.
Dzisiaj rano wstałam w świetnym nastroju, zjadłam śniadanie, wypiłam herbatę, itp. Poszłam do toalety, ogarnęłam siku, wychodzę i nagle czuję że coś ze mnie wypływa
Cała w panice lecę do toalety. Najpierw myślałam, że to krew, ale to nie była żywa czerwona krew. To było ciemne, lekko brązowe (takie brązowe kropeczki) wyglądało jak coś brudnego. Takie plamienie jakby.

Przeczytałam już chyba cały internet na ten temat. Mama ginekolog twierdzi, że takie plamienie to objaw rozciągania macicy i oczyszczania po implementacji i ma to ok. 40% ciężarnych w I trymestrze. W sumie wszyscy piszą podobnie. Boli mnie też w pachwinie, ale podobno w ten sposób rozcinają się więzadła. Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero 25.05
Któraś z Was miała takie coś?
Iska, spokojnie! Nie jestem ekspertem, bo nie mam takich doświadczeń, ale dużo czytałam już wcześniej i kobiety często opisywały takie delikatne plamienia. Nie muszą oznaczać nic złego! Póki nie masz krwawienia i mocnych skurczy wszystko jest ok! A co do braku objawów... to też nie jest powód do zmartwień! Widocznie będziesz tą szczęściarą, która nie będzie męczyć się w ciąży. [emoji5] Odpoczywaj i spróbuj zająć głowę czymś innym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując