Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-18, 11:30   #2421
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A gdzie tam Jaśmin powoduje u mnie ból głowy, a tutaj pierwsze skrzypce to cytrusy, herbata, ziółka. Jaśminu ja w ogóle nie wyczuwam, ale może jest gdzieś z boku. I dla mnie to one w ogóle nie są słodkie, wręcz z taką chłodną nutką, idealne na lato.
Kurcze, dobry opis...
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Fenris a poznałaś Jasminore i Lys Soleia? Bo jeżeli nie, to mogłabym zrobić Ci próbki ich i Teazzurry to sama byś oceniła. Dla mnie ta ostatnia Allegoria to słodka herbata rumianek - jaśmin, trwała. Dokładnie tak bym ją opisała. Mam jeszcze nienapoczętą Tiare Mimosa, ale ona chyba pójdzie na sprzedaż, jeszcze rozkminie kwestię.
To chyba nie moje nuty, bo ja nie lubię lilii, konwalii, ylang-ylang, tuberozy. I właśnie za jaśminem nie przepadam. Kiedyś, bardzo dawno temu, nosiłam Pure Poison, ale to już nie te czasy. Kurcze, myślę nad tą Teazzurrą teraz, bo ma taki piękny kolor płynu i lubię herbaciane zapachy... I cytrusowe.
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Odnośnie Teazzurry - polecam ogromnie, ale niestety trzeba uważać, na mnie pachniała słabo, wychodziły te "męskie" nuty, których nie lubię na sobie, a na mojej siostrze wyszła przepiękna herbatka jasminowa
Ale męskie typu woda kolońska jak w Grapefruit Jo Malone?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując