Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-31, 05:07   #2422
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
o ile z perspektywy ludzi odwiedzających w ogóle mnie to nie rusza - bo można iść w innym terminie i tyle. albo pomodlić się z domu...

to współczuję ludziom, którzy sprzedają kwiaty i znicze. oni się już zatowarowali. i o ile znicze się sprzedadzą później tak kwiaty? to same straty dla ludzi, którzy zwykle żyją za ten utarg kilka miesięcy. a wyhodowanie chryzantem to pół roku pracy. sąsiad rodziców hoduje chryzantemy. to jest mnóstwo pracy przy tym

mogli to ogłosić tydzień temu - 2 tygodnie. nie niecałą dobę przed..

ja mam czasem wrażenie, że obecny rząd to naprawdę bardzo stara się wkurzyć wszystkich po kolei. nie wiem tylko po co
Dokładnie, zgadzam się w 100%. Wszystkich WKU****a. Kupię dziś chyba jakieś znicze i kwiaty, a na groby pójdę po tym zakazie, trudno. Choć mam nadzieję że policja u nas w mieście oleje to i nie będzie kar dla tych, którzy jednak pojda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Ja pierwsze zaproszenia mam zamiar rozdać na początku grudnia [emoji846]

Mnie panie straszą w każdym salonie że właściwie tydzień został na zamówienie sukni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując