Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-31, 14:10   #2430
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Hej. Nie odzywałam się już jakiś czas, ale tyle się u mnie dzieje, że masakra. Córka miała kwarantanne, oczywiście jest chora. Na razie lekarz mówił, że dopiero 3 dni objawów i to takich nie jednoznacznych i nie wysyłał by jej na wymaż, bo jak to nie covid to czekając na wymaż na pewno się zarazi skoro już jest osłabiona. Dostała leki i jakby cos się jeszcze działo to mam dzwonić. Oczywiście kontakt z nauczycielem i to akurat w poniedziałek gdzie była ostatni dzień w szkole. Bzdura jest dla mnie, że tylko osoba, która miała kontakt z zarażonym idzie na kwarantanne, bo na dobrą sprawę my kwarantanne nie mieliśmy [emoji2356] mnie też coś zaczęło rozkładać, ale dziś czuje sie ok.

Protesty jak najbardziej popieram, w poniedziałek nawet byliśmy u nas w mieście tyle, że autem (u mnie sporo ludzi decyduje się jednak na auto że względu na koronke). Kraków się nam skończył [emoji1787] tz właśnie wymienia, bo dziś też mamy zamiar dołączyć. U nas bez "zadym" Choć w środę czekali już na protest kibole i rzucali się na każde przejeżdżającego auto, które zatracili. Nie ukrywam, że mam wrazenie, że robi się coraz większy burdel z postulatami i pomysłami i jak tak dalej będzie to sporo ludzi przestanie wspierać protestujących. Mam nadzieję, że organizatorzy też się trochę ogarna i zauważa, że niektóre posunięcia działają na niekorzyść manifestacji a nie na niekorzyść rządu i ich pomyslow. Mimo wszystko trzymam kciuki że uda się coś ugrać.

Zamkniętymi cmentarza mi wkurzyli kolejne osoby. Ciekawe kto nastepny [emoji14]

Wystąpienia Kaczyńskiego nawet komentować nie będę... Ten człowiek jest chyba obłąkany...

Co do ślubu to my juz mamy wszystko w zasadzie ogarniete. Czekamy na "przedślubne" Ustalenia w zasadzie już. Nauki z księdzem skończone. Jak trochę się sytuacja w pl uspokoi i z wirusem i ogólnie to będziemy umawiać się do poradni rodzinnej. Narazie dajemy spokoj. Jakoś nie potrapotrafie spokojnie żyć i iść do przodu widząc co się dzieje.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując