Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-11, 15:46   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Podoba mi się, zwłaszcza ze spódniczką, szalikiem i beretem Wyszło tak dość yinowo, ale ciągle po twojemu, bardzo fajna stylizacja Jasne spodnie trochę są za mało kontrastowe, te ciemne lepsze z tym płaszczem. Szkoda, że nie masz już zdjęć z poprzednimi płaszczami w albumie, bo fajnie byłoby porównać ten płaszcz z tym, który wstawiałaś wcześniej o podobnym kolorze, ale chyba ten jakoś bardziej mi się podoba krojem i guziki ma fajne, które w sumie w zależności od stylizacji raz są Królewskie (Król) - stylówka z postawionym kołnierzem, a raz właśnie dość yinowe w moim odczuciu.
Dzięki Wrzuciłam też poprzednie niebieskie okrycia dla porównania.
Wydaje mi się, że ten postawiony kołnierz/stójka tak samo wpisuje się we Francuski jak i w Królewski. Elementy Francuskiego to np metalowe guziki, ozdobne lamówki, patki. Na tablicy u Olgi są też takie dwa zdjęcia.
Być może to, co ja brałam za Królewskie i dlatego wydawało mi się, że mam ten E, tak naprawdę pochodzi z Francuskiego.
Z tego co widzę po diagnozach, to większość ludzi ma raczej 4-5 E, chociaż mogliby pewnie znaleźć jakieś pojedyncze elementy innych E, które by mogły pasować, ale sensowniej może jest trzymać się zasady niemnożenia bytów ponad potrzebę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d756d86562cc1bf73044f3c84657a437.jpg (21,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a552c6337750f358dbc8e0aa055cc3c5.jpg (67,4 KB, 25 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując