Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 12:10   #208
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wygladaja jak gora od ponczoch. Zaklada sie na uda zeby nie obcieraly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trudno mi sobie wyobrazić, że może być Ci to potrzebne...ja mam bardzo grube nogi i nic mi się nie trze

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

[1=543bbe987440619e12121d6 98a00983792e834c8_5eadfb7 2e57b4;74800466]Dziewczyny miewacie może czasem kłucie w jajnikach?Od 2 dni kłuje mnie strasznie prawy jajnik i nie wiem czy iść do gina. Mam strach przed ginami [/QUOTE]
Miewam tak, ale ja jestem policystyczna. Może jakaś torbiel masz

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
U mnie nałożenie go w ogóle prawie śmierć wywołało. Podrażnienie które nawraca do teraz jeśli tylko pod moje pachy dostanie się coś, co nie jest jakimś mega-uber-hipoalergicznym specyfikiem:/



Szkoda tylko, że wyniki iq nie przekładają się ba kulturę, obycie, umiejętności społeczne, otwarty umysł i ogólną wiedzę. Niestety znam zbyt wiele osób o wysokim iq, które są chsmskimi, ograniczonymi bucami.
Ale garnitury - mrrr <3



Właśnie podkopane poczucie własnej wartości oraz kilka triggerów - dostaję szału przez spóźnienie się, przekładanie/odwoływanie spotkań czy kończenie internetowych rozmów bez uprzedzenia. Ogółem "zapala" mnie wszystko, co sugeruje brak szacunku dla mojego czasu. To prezent po ostatnim byłym

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
A ja mam właśnie na odwrót, od garniturów wolę trampki i bluzki ze śmiesznymi nadrukami[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora