Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-13, 20:50   #2846
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jak na osobe, ktora reklamuje tutaj swoje uslugi, wykazujesz wrecz niesamowity poziom ironii.
oj to przepraszam..ale w dobie silikonowych piersi, kolagenowych ust..akrylowych paznokci wlosy nie sa niczym odstraszającym dla faceta(chyba ze przdłuży sobie je Miriam ).a nawet powiem ze w 98%przedłużaja u mnie panie , które sa w stałych zwiazkach i wiecej przynosi im to korzysci niż strat. więc..chyba coś w tym jest.pokazałabym ci piekne artystyczne zdjęcia czarno-biale jakie dostalam w prezencie od mojej klientki, ktorej fotogtaf zrobil sesje...a wczesniej nie chcial..lecz nie mam zgody na ich rozpowszechcianie..mogłab ys sie mocno zdziwic...piękne włosy to podstawa naszego dobrego sampoczucia i wysokiej samooceny...dlatetgo to forum jet poświecane tematowi teraz uważaj:JAKIE METODY NAJMNIEJ NISZCZĄ WŁOSY, U KOGO ROBIĆ, U KOGO NIE, JAKIE WŁOSY WYKORZYSTAC...ITD..aby cieszyc sie włosami nie tylko doczepionymi ale równiez po sciągnięciu swoimi.

i wcale sie nie reklamuje..nie krytykuje równiez pracy innych osób...a mój poziom ironii nie jet wyższy chyba od reszty ..pozdrawiam...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora