Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z chodzeniem do szkoły, pomocy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 13:53   #7
priimrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Dot.: Problem z chodzeniem do szkoły, pomocy..

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Nauczanie domowe może dostać każdy? Żartujesz sobie?
I na prawdę, mało kto lubił chodzić do szkoły. Nie jesteś jedyna, ani wyjątkowa. Wiele przedmiotów jest średnio potrzebnych, nauczyciele nie umieją przekazywać wiedzy. Tylko, co z tego?
ZAWSZE będzie coś nie tak. Towarzystwo, atmosfera. W pracy też. Jak tam się będziesz wymigiwać?
Po pierwsze, dlaczego jesteś taka niemiła?
Zaskoczę cię i tak, edukacja domowa jest osiągalna dla wszystkich. Nie mówię tu o nauczaniu indywidualnym, które otrzymujesz od szkoły z powodu ciężkej choroby lub innych niepełnosprawności, więc jeśli masz zamiar pisać do mnie takim tonem to najpierw zapoznaj się z tematem bo to dwie osobne kwestie.

Dobrze sobie zdaję z tego sprawę, że nie jestem jakąś nadzwyczajną jednostką, nie musisz mi tego uświadamiać. Możliwe, że nie miałaś większych problemów ze szkołą, ale nie mnie to oceniać bo cię nie znam. We wcześniejszych latach LUBIŁAM szkołę i owszem nie wszystko było w niej najpiękniejsze ale potrafiłam prawidłowo funkcjonować, nie miałam takich problemów jak teraz i wydawały mi się również śmieszne.

Jak dla mnie wiele z tego, bo edukacja i rozwój jest dla mnie ważny, a siedzenie na mało efektywnych lekcjach mija się z celem.
I to nie tak, że chce się pozamykać na cztery spusty. Lubię uczęszczać na zajęcia pozaszkolne, świat jest taki duży i nie zamyka się tylko na szkole.

A pracę myślę, że można znaleźć taką jaką w miarę nam odpowiada, bo co do tego mamy szeroką gamę wyboru. Nie mam wiele do powiedzenia w tej kwestii bo nie posiadam w tym temacie doświadczenia, ale nie rozumiem myślenia - w szkole było mi źle, w pracy też nie jest mi dobrze, ale jakoś trzeba to przeżyć. Znam wielu dorosłych ludzi, którzy potrafią chwalić się, że naprawdę kochają swoją pracę.
priimrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując