Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 17:32   #2236
Arianax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rudowłose - część III - wątek zbiorczy

Zagląda ktoś tu jeszcze?

Zamarzył mi się rudy, ze względu na to, że blond mi się już troszkę znudził i czuję chęć na zmianę

Trafiłam ostatnio na taką dziewczynę na instagramie (@andziathere - jej nazwa), która ma przecudny rudy kolor w odcieniu, w którym się po prostu zakochałam (zdjęcia 1,2,3). Poszperałam trochę na jej insta i odkryłam jej bloga oraz konto na yt i widziałam, że u fryzjera robiła jakąś farbą o numerze 7/43 (nie podała jednak producenta, ale widziałam, że w salonie, w którym była, fryzjerka miała fartuch z welli oraz na ścianie jakieś postery z welli były - ale u fryzjera byłam raz w życiu, więc nie wiem, czy to znaczy, że pracują tam tylko na welli, czy po prostu to jedna z farb jakich używają XD). Jej naturalny kolor jednak jest znacznie inny od mojego (moje są jasny blond, rozjaśniane i farbowane, jej brązowe).

Czytałam też, że kolor rudy bardzo szybko się wypłukuje - ale również widziałam opinie osób, które twierdziły, że kolor po miesiącu był taki sam jak dzień po farbowaniu.

Chciałabym uzyskać taki kolor, jaki możecie ujrzeć w załącznikach (1,2,3 ta dziewczyna z insta, 4 jakaś youtuberka, 5 jakieś przykładowe z pinterestu). Czy jeżeli położyłam na swoje jakąś profesjonalną farbę 7/43 byłabym w stanie osiągnąć taki efekt? Widziałam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=SP0e..._AiiO0YgZbru1o - dziewczyna ma jaśniejsze włosy od moich, a kolor wyszedł jej bardzo ładny, troszkę jaśniejszy, niż to co bym chciała sama mieć.

Również nie wiem, jaką farbę wybrać w takim wypadku. Zastanawiałam się między tą majirel 7.43, wella illumina 7.43 (ale próbnik na google grafice u mnie wygląda bardziej kasztanowo, niż rudo), bądź allwaves 7.4 lub 8.4.

Nie wiem, czy ryzykować i pożegnać się ze swoim blondem, dlatego byłabym wdzięczna za wszystkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1kolor.png (557,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2kolor.png (607,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: png 3kolor.png (549,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: png 4kolor.png (259,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: png 5kolor.png (272,2 KB, 39 załadowań)
Arianax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując