Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-13, 10:36   #1537
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Zapomniałam 5 tabletki z nowego blistra zażyłam Escapelle i Ellaone

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Co za różnica, czy ellaone czy escapelle. Chodzi mi o to, że martwisz się owulacja, czyli pewnie nie chcesz zajść w ciążę, ale ignorujesz informacje w ulotce i uprawiasz seks (rozumiem, że bez zabezpieczenia dodatkowego) w ciągu 7 dni, kiedy nie powinnaś tego robić.

Piszesz bardzo niezrozumiale, więc albo Cię nie rozumiem, albo nie wiem.

Informacje o amerykańskich ulotkach mam ze źródeł amerykańskich. Możesz sobie poszukać w internecie. Jakiś czas temu ktoś tutaj też chyba wstawiał link do ulotki zagranicznej.

Nie wiem, jakie źródła czytasz, na pewno nie medyczne, bo ja się nie spotkałam z informacją, że jedna zapomniana tabletka od razu oznacza owulację. Wręcz przeciwnie, producent daje proste rozwiązana w przypadku nieprzyjęcia tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



Lekka kreska jest widoczna, więc to może być ciąża. Najlepiej zrób kolejny test w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki lub idź na betę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Wiem. Zazylam Escapelle dwa dni po tym, jak nie polknelam tabletki anty to jedno. Chociaz widze ze niepotrzebnie, skoro mowa o zrodlach zza oceanu, ze limit dolny to te 24h. A ja polknelam 2 w srode naraz i nastepnie w czwartek ta Escapelle bo balam sie, ze stosunek poniedzialkowy cos tu nawazyc piwa mogl.
Jestem nieodpowiedzialna wiem. W niedziele zamiast odczekac byl stosunek minelo 5 dni od niezazycia anty a 3 od polkniecia escaepelle. I nastepnie we wtorek zazylam ellaone..
Co moze mnie spotac poza rozwalonym cyklem w zwiazku z yaka iloscia hormonow
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując