Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-12, 07:16   #2
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Dot.: Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko odnośnie peelingu z Bielendy czerwone wino - z pestkami winogron: http://www.bielenda.com.pl/index5.php?lang=pl
(na tej stronie pod nr 9).
Piszą mianowicie, zeby nie splukiwac tego peelingu pod prysznicem tylko zetrzec chusteczkami badz wilgotnymi kompresami...Czy w takim razie, gdy slukam go pod prysznicem bedzie mial inne dzialanie?? Domyslam sie, ze splukam dobroczynne wlasciwosci winogron itd. ale peeling jako peeling zadziala, prawda??
Bo wlasnie przy peelingu cukrowym Trzcina cukrowa tej samej firmy pisze, zeby go splukac...Nie wiem...tu splukiwac, tu nie splukiwac...skoro maja dobrze dzialac to chyba obu nie splukiwac?

Jesli ktos mial z nimi dluzej do czynienia, to prosze o odpowiedz

(Dodam, ze ja stosowalam oba, ale tylko ze 2 razy moze, oba sa swietne pod wzgledem peelingu...)
Nie spłukiwać w trakcie całego zabiegu Winoterapii- czyli przed położeniem maski i owinięciem ciała folią ...to odnosi sie do zastosowania w gabinecie kosm. w praktyce starcie peeleingu ręcznikiem, chusteczkami nie jest wygodne i przyjemne, zawsze pozostaną jakieś drobinki. spokojnie spłucz sobie ten peeling pod przysznicem, ale bez użycia mydła bądź żelu myjącego.
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując