Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-14, 12:27   #53
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część III

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
ale chyba zdajesz sobie sprawę, że każdy jest inny, ma inny próg bólu i inaczej reaguje na takie zabiegi wiesz, niektórzy tracą przytomność nawet przy pobieraniu krwi

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------





super! a z tą jaglanką pierwszy raz słyszę, zawsze myślałam, że to jest jedna z kasz, którą można jeść bez obaw. sama idę wkrótce do nowego endo, mam nadzieję, że będzie lepsza od poprzedniej, chociaż na starą też za bardzo nie mogłam narzekać

Ale chyba zdajesz sobie sprawę, że chirurg szczękowy z reguły przyjmuje na oddziale jednego dnia i jak juz Ci te godzine podlubie i rozwali to dziaslo i zszyje to mowi Ci do zobaczenia za tydzien ? Gdzies napisałam ze nie bolało, nie chodziłam po ścianach i nie Wyłam z bolu a po drodze nie Padlam na kolana? Napisałam ze da sie przeżyć a filmik jest nieadekwatny (chociażby dlatego ze było na nim odsłonięcie zbyt dużej powierzchni dziąsła ) nie widze sensu siania paniki skoro tylu ludzi przeżywa


Jak to jest z tym jodem i grotami solnymi? Unikać czy wręcz przeciwnie?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora