Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Gdańsk
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-20, 04:31   #439
Quenndolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Najlepsze opinie jakie udało mi się znaleźć ma Smarz z Gdańska i w końcu tam się wybiorę jak mi troche odrosną włosy i może znów zaczną falowac....
Kathinna, a przecież parę razy wysyłałam (Heroldin) Cię do Radka "W ręcach" P. Izy jeszcze nie byłam, ale przypatrywałam się Jej pracy. Fachowa. P. Radek - jak to P. Radek - Mistrz, ale ... terminy masakryczne. Baaardzo polecam P. Kasię. Ja - osoba wiedząca czego chcę i krytyczna, nie mogę Jej nic zarzucić. A do tego dwa razy powstrzymała mnie od zrobienia głupstwa, a mogło Jej nie zależeć. Natomiast, co z przykrością przyznać muszę - P. Mariusz zawiódł mnie na całej linii. Byłam u Niego raz i tak sknocił, iż czułam się jak po wyjściu od fryzjera w "moim" mieście. Z doświadczenia więc Go nie polecam. Być może jest lepiej, ale ... awersja i niesmak pozostały. No i rzeczywiście - wyjątkowo szkoda P. Martyny.

Hair Gallery - Szymon Niemczyński, co prawda fachowcy z prawdziwego zdarzenia. To słychać, widać i czuć. Lecz zanim nie uzyskasz w TVN czy w kolorowych brukowcach statusu "celebryty", nie masz po co do tego salonu nawet przez drzwi zajrzeć. Też z organoleptycznego doświadczenia.
Jedna z Was, miłe Panie wyżej napisała, ze wybierać fryzjera na podstawie wstawianych przez niego na portalach zdjęć. Proszę o wybaczenie, ale większej bzdury to ja już dawno nie słyszałam.
Quenndolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując