Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-21, 13:49   #90
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Marianna, glowa do góry, czekanie najgorsze.to fakt. Dobrze mąż zrobił ze zabrał cie do kina, i co podobał się film?
Film szybki ,łatwy i przyjemny. Pośmiałam się , zapomniałam o zmartwieniach chociaż na chwilę . Nie było niestety tego klimatu z tamtych lat ale tego to akurat nie da się odtworzyć .

Cytat:
Napisane przez _Chilled_ Pokaż wiadomość
O, wątek dla mnie ...
Cześć dziewczyny.
Jestem 35+, mam synka 3,5 roku, chciałabym drugie ale nie jest to takie proste .. o synka długo walczyliśmy, myślałam, że nie będzie mi dane drugie dziecko, do niedawna .. byłam w ciąży ale bardzo krótko. Mam nadzieję, że jeszcze raz się uda .. bardzo bym chciała, żeby synek nie był sam na świecie jak nas zabraknie .. a już jego urodziłam dosyć późno bo właśnie mając 35 lat.
Widzę, że mamy podobne myśli i obawy ..
Witaj rozgość się
bardzo mi przykro że przeżyłaś stratę, ja też więc bardzo Cię rozumiem jak to boli.
Trzymam kciuki żeby tym razem szybko udało się zajść w ciążę i było wszystko dobrze

Powoli się rozkręcamy
u mnie dziś koszmarna pogoda, szaro , buro , aż się nie chce z domu wychodzić. Ale wieczorem umówiłam się z moimi koleżankami także pewnie jak zwykle po spotkaniu z nimi będzie bolał mnie brzuch .... ze śmiechu . Mamy bardzo podobny klimat , kiedyś razem pracowałyśmy, później nasze drogi zawodowe się rozeszły i spotykamy się dość rzadko, raz na pół roku, ale nasze spotkania wyglądają jakbyśmy się wczoraj widziały. Jest nas 4 .
Dziś zrobiłam napad na Lidl i zakupiłam super spodnie ciążowe, za 40 zł a w hm 150 . Także jestem mega zadowolona, bo akurat były takie jak lubię, czyli zwykłe jeansy, bez żadnych przecierań, udziwnień , w jednolitym kolorze z wąskimi nogawkami
kupiłam jeszcze sweter i bluzkę ale te niestety się na mnie nie nadają, więc je oddam i poszukam czegoś innego
Wczoraj wychodzimy z kina i mówię do męża już wiem dlaczego księżna Megan trzymała się pół ciąży za brzuch ! Bo wtedy widać było że jest w ciąży a nie że za dużo zjadła ja narazie wyglądam jakbym za dużo zjadła
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując