Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 07:25   #2760
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze?

Ile z Was już urodziło, nie dowierzam! Gratulacje Wam wszystkim. Nie będę wymieniać każdej z osobna, bo nie dam rady
Ostatnio o tobie myślałam [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Hej Majeczko Pamiętam Twoje starania i jak ciężko Ci często było, gdy się przedłużały, super teraz widzieć na wątku zdjęcia Twojego maleństwa, aż niesamowite, ze ten czas tak szybko leci.


Nie udzielałam się, ale czasem Was podglądałam. Końcówka/początek roku były jednak dla mnie tak trudne, że musiałam się zdystansować od tematów ciążowych. Poszliśmy w końcu do Kliniki (nie wiem czy o tym pisałam, czy już nie), wyniki męża z badania na badanie były coraz gorsze, w sumie nie wiadomo czemu. Po dwóch nieudanych inseminacjach zdecydowaliśmy się na in vitro, transfer miałam w maju - nie wierzyłam, że tak będzie, ale udało się. Obecnie jestem w 18 tc. Strach, że coś będzie nie tak, jest oczywiście ogromny, ale odkąd jestem w drugim trymestrze zaczynam powoli wierzyć, że to dzieje się naprawdę...
No i co ja tu czytam [emoji50] kochana tak się cieszę że się wam udało [emoji8][emoji8]gratuluję [emoji3590][emoji3590]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora