Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 20:39   #85
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas dzis juz poszedł. Ciagle powtarza ze nie chce tam chodzić. Tylko w momencie kiedy go odbieram mowi ze bylo fajnie. Dzis w domu przy okazji histerii bo...bylam z nim w pokoju i wyszłam do kuchni po cos ! dostał takiego szału /paniki że stojac sie posiusiał. O mało sie nie poryczałam razem z nim jak dotarlo do mnie jak on przezywa jak zostaje sam. W domu cos takiego pierwszy raz sie stało a co tam sie dzieje w jego głowie to juz tylko on wie... Szczerze mówiąc to mnie to przerazilo i oby to był jedynie zbieg okoliczności ze bardzo płakał i moze jednocześnie bardzo mu się chciało siku. Albo przedszkole to nie był dobry pomysł w tym roku.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Zdrowka dla chorutkow. I powodzenia w przedszkolach dla wszystkich.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Asiaczek moj tez odreagowuje i to niemal od razu po przejściu przez prog. Jego zachowanie staje się coraz gorsze. Wyzywa się na Kacperku, pcha się naniego az zaczyna płakać, zabiera mu wszystko, nas zaczął bić. Szkoda ze do rówieśników nie jest taki odwazny. Jak to D. mowi "to bohater w swoim domu" [emoji23]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując