Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-04, 07:27   #49
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas też TYLKO 20 osób . A i tak nie wiem czy w lokalu nie zrobić bo w domu się zmieścimy ale podgrzać wszystko, podać, zrobić herbatę kawę... Ugotować mozna dzień wcześniej ale samo podawanie a dzieckiem się też zająć trzeba... Muszę o ceny popytać.

Pomysłów na prezenty mamy kilka. Klocki mega bloks, klocki drewniane, rowerek taki co się siedzi plastikowy np z misiem, biegowy rowerek, namiot i tuba z Ikea, książki z puciem, fidget cube z fisher price. Arka z dumel też jest fajna. No i mój mąż marzy o aucie na akumulator takim dużym co dziecko siedzi w środku a tata steruje. Podkreślam nie rodzic a tata konkretnie ;D. Powiedział że nawet może być róŻowe.. i jeszcze ksylofon do grania albo stacja jakaś muzyczna. Mamy już siostrę szczeniaczka i Zosia się nią bawi więc to też dobry pomysł jak ktoś nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, to mój mąż też wymarzył sobie takie autko dla dziecka i jeszcze lódź sterowaną. Jak byłam w ciąży będąc nad morzem widzieliśmy takiego szkraba jadącego bodajże w BMW. Samochód był lepszej jakości, bo nie gruchotał a cichutko jechał. Szkrab był przeszczęśliwy na równi z jego tatą, tylko chłopczyk był starszy, na moje oko około 1,5- 2 lata [emoji3]
Te skromne 20 osób, a w domu będzie taki harmider, że nie wiadomo w co ręce włożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując