Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 21:54   #2706
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87236656]Maseczkę z fitomed tez mam na liście [/QUOTE]Do tej pory robiłam sama maseczki na jej podobieństwo, przyszedł czas, żeby spróbować oryginału, wreszcie się nadażyła okazja, zawsze jak gdzieś kupowałam i chciałam ją dorzucić do zakupów, to widniał tekst pt. "chwilowo niedostępna".
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, brawo za zakupy. Ciekawe, jak ocenisz pomadkę Burt's Bees.
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87236897]Korah tez jestem ciekawa opinii pomadki bo myslalam, ze kupie jak bede w lakeside na zakupach [/QUOTE]Paczka już do mnie jedzie, błyskawicznie wysłali, powinnam ją mieć jutro do południa, pomadkę od razu przetestuję [emoji16] Widzę czasem te produkty do ust Burt's Bees w TK maxx, ale tylko pojedyncze sztuki i zawsze jest strach, że były ruszane.
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Natural Secrests mają jeszcze inne serum, bezolejowe, mam zamiar kupić https://naturalsecrets.pl/produkty-p...orygujace.html[COLOR="Silver"]
To czekamy na Twoją opinię, dla mnie to drogie, malutka pojemność, ale skład dobry.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Na moje poparzenie kwasem zrobiłam sobie kurację mydłem chlebowym, esencją aloesową NS i alantanem plus (to ostatnie dzięki Korah ) i powiem Wam że bardzo szybko mi się to goi. O wiele szybciej niż poprzednim razem. Żałuję tylko, że przy pierwszych objawach działania kwasów nie pomyślałam o mydle chlebowym albo o którymś z zasadowych mydeł w kostce.

Korah, miałaś już to mydło kastylijskie firmy "Czyste mydło"? Ja miałam od nich kilka rodzajów i mnie nie zachwyciły.

Ja już się tak przyzwyczaiłam do stosowania deo w kremie że jak ostatnio użyłam kulki to było mi za mokro.
Właśnie miałam się pytać, jak tam stan Twojej skóry, super, że jest duża poprawa, i dzięki, że mi przypomniałaś o mydle chlebowym, bo mam jeszcze całą butlę nienapoczętą i po tym, co Mon Cherry napisała o żelu z kombuchą, naszła mnie myśl, że u mnie mydło chlebowe też jest niezastąpione, mam teraz dwa inne żele i są całkiem dobre, ale nie mogę się już doczekać, jak się skończą i wrócę do chlebka.

Nie miałam, kupiłam jedno z ciekawości, dobrze że nie wzięłam kilku, a co z nimi było nie tak?

Ja mam tak samo z kulkami, niektóre są ok, bo nie wylewa kulka zbyt dużych ilości, ale większość się marze i pod pachami się robi wręcz piana czasami. Okropne uczucie i dyskomfort.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora