Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cały czas ostro ćwiczymy i Mikołaja o spadki prosimy! Cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-04, 17:28   #2006
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Cały czas ostro ćwiczymy i Mikołaja o spadki prosimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej Mam ogłoszenia parafalnie. Przez pewien czas a raczej do matury znikam, postaram się w weekend wpadać i popatrzeć co u Was. Nie potrafię sobie ograniczyć komputera sama to nie będę z niego korzystać Tzn będę ale nie na wizaż za bardzo. Oddali mi matury podstawowe - polski 70% , angielski 94% (mam aspiracje na 100% więc dla mnie to źle) a matma.. 28% Jak tak dalej pójdzie to nie zdam matmy. A tłumaczenie że była trudna mi nie pomaga, bo moja też może być trudna. Na siłke narazie karnetu nie kupuję bo i tak mnie kolano boli, będę chyba musiała iść prywatnie do ortodonty, a dzisiaj kupiłam prezenty (narazie dla mamy i brata). Przez święta mam zamiar napisać sobie prace maturalną W niedzielę jadę po sukienkę, w ten piątek kończy się półrocze, potem studniówka w styczniu na początku i do matury bliżej niż dalej. W domu też ostatnio mam niefajnie, słucham tylko o tym jaka to nie jestem, ciągle że jestem jak ojciec i tylko lecą teksty że gdybym miała więcej uczuć niż kamień to coś tam Narazie się z Wami żegnam, pewnie do soboty Aczkolwiek nie wiem jak to będzie, bo wiadomo, nadrabiać kilkudziesięciu stron nie będę, tylko połowicznie.
za naukę
zaglądaj choć na trochę w weekend

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
120 minut hula hop

Obiad na dwa dni do pracy ugotowany: pierś z kurczaka z papryką w sosie chińskim z kaszą gryczaną
2 godz?

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;44014638]Hejka . Nie mam za bardzo czasu by wpadać na wizaz, by ćwiczyć i w ogole. Robię remont w pokoju i troszke to potrwa. Mam nadzieje, ze wybaczycie. Pochwale sie na pewno efektem trzymajcie sie
Odezwe sie w wolnej chwili.[/QUOTE]

rozumiemy trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
ja melduję kolejny dzień Insanity -47 minuty, padam


---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Ewuś, wszystkiego co najlepsze! Matur na 100%, udanej zabawy na studniówce, prawdziwej miłości, figury jakiej sobie marzysz i czego tylko chcesz!


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

heeej
dobrze, że spam się trochę uspokoił
ja zaraz lecę do notatek i zadań, bo jutro M. przyjeżdża, więc wypadałoby już dzisiaj sobie coś poogarniać
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora