Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-13, 16:44   #53
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uszat2010 Pokaż wiadomość
Widzę, że dyskusja na tym forum jest bardzo sfeminizowana...ale dziewczyny!...specjalnie szukam u was pomocy Wiem, że macie swoich facetów (mężów, chłopaków, ojców, braci..itd.) i na pewno nie raz doradzałyście im w sprawie garnituru..a wasze zdanie liczy się dla mnie szczególnie. Wiem też, że sklepów z męskimi ubraniami jest sporo w każdym centrum handlowym, ale ja jak każdy facet nie chcę chodzić od sklepu do sklepu i wszystkiego przymierzać...poradźcie mi gdzie naprawdę warto zaglądnąć a gdzie lepiej nie wchodzić? ...wiem już o h&m...co jeszcze mi doradzicie...na co zwracacie uwagę gdy doradzacie swoim partnerom..jaki krój? jaki materiał? jaki budżet mam przygotować?...pozdrawiam , Uszat - wciąż na was liczący
garnitur w h&m?
a ile możesz wydać? garnitur to klasyka, zakup na lata. warto kupić najdroższy na jaki Cię stać. krój zależnie od sylwetki.
Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
czy waszym zdaniem taka sukienka (tylko wersja szara) nadaje sie na wesele??? w maju. dodam ze zadna rodzina tylko jako osoba towarzysząca. do tego jakies bolerko/zakiet. jak sadzicie?
ja bym ją ubrała na co dzień, a nie na wesele
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując